Navigace

Sun Odyssey 469 Show time

od společnosti Pelagos Yacht

Termín: Nebyl zvolen žádný termín Zvolit jiný termín
Počet kabin:4
Cestujících:10
Rok výroby:2014
Délka lodi:14.05m

Zásuvky 12V, Zásuvka 220V, Autopilot, Barometr, Baterie, Nabíječka baterií, Povlečení, Bildge čerpadlo – elektrické, Bildge čerpadlo – Mechanické, Bimini, Dalekohled, Odpadní vodní nádrž, Muringový hák, Bocmanská sedačka (Bosun´s chair safe seat), Bow thruster, CD MP3 přehrávač, Kanistr na vodu, Polštáře do kokpitu, Stoleček v kokpitě, Venkovní sprcha na zádi, Kompas, Rozskládací stůl, Palubní kartáč, Nafukovací člun, Nouzový box se světlicemi, Echolot/Hloubkoměr, Elektrický kotevní vrátek, Náhradní díly do motoru, Fendry, Lékárnička, Mlhový roh, Mrazák, Trychtýř na palivo, GPS mapový plotter - kokpit, Lodní můstek / lávka, Plynové láhve, Ruční kompas, Teplá voda, Box na led, Vnitřní reproduktory, Invertor, Kanistr na naftu, LED vnitřní osvětlení, Záchranné pásy (bezpečnostní harnesy), Záchranná vesta (dětská), Záchranné vesty, Záchranný člun, Světlo a lano záchranné podkovy, Vyvazovací lana, Námořní mapy, Venkovní reproduktory, pilotní kniha, plastový kýbl, Pumpa, Radarový odražeč, Lednička, Sada na opravu nafukovacího člunu, Stůl v salónu, Sada nářadí, El. přípojka 220 V, Ručníky, Signální rakety a pochodně, Šnorchlovací vybavení, Solární panely, Rychloměr (Speed log), Sprayhood, Koupací žebřík, TV, Teploměr, Svítilna, VHF rádio, Wang, Hadice na vodu, Kliky na vinšny, Wind instrument/Anemometer.

Počet kabin4
Počet lůžek10
Rok výroby2014
Rozměry4.49m x 14.05m
Ponor2.24m
Toalety4
Blister-spinnaker 300,00 €
Extra povlečení 10,00 €
Kajak 150,00 €
Plážové ručníky 10,00 €
Bezpečnostní síť 200,00 €
Stand up paddle (sup) 130,00 €
Přívěsný motor 80,00 €

Pronájem lodí Řecko

Dovolená v Řecku představuje nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky moře a vodních sportů. Můžete se zde věnovat plavání, surfování nebo jachtingu. Pomalu, ale jistě se pak blíží roční období, kdy v Řecku zavládne opravdu přívětivé počasí, slunce se rozzáří a průzračně modré moře.

Pronájem lodí Řecko

Dovolená v Řecku představuje nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky moře a vodních sportů. Můžete se zde věnovat plavání, surfování nebo jachtingu. Pomalu, ale jistě se pak blíží roční období, kdy v Řecku zavládne opravdu přívětivé počasí, slunce se rozzáří a průzračně modré moře bude působit ještě lákavěji než předtím. Pokud byste se tedy chtěli vypravit na výlet na lodi, začněte ho ideálně plánovat už nyní. Čím dříve rezervaci toho správného plavidla provedete, tím lépe. Když si loď rezervujete už nyní, získáte slevu a budete mít navíc jistotu, že v rušném období před dovolenými vám vaši vybranou loď na poslední chvíli nevyfoukne jiný cestovatel dychtící po dobrodružství!

Doprava do Řecka

Než se však pustíte do objevování krás vod i měst Řecka, nejdříve se do této země pochopitelně musíte dopravit. V dnešní době naštěstí jde o poměrně rychlý proces, a cesta do Řecka vám nezabere příliš mnoho času. Nejrychlejší varianta dopravy je pochopitelně letecky, přičemž platí, že s čím větším předstihem letenky pořídíte, tím lépe vás finančně vyjdou. Do Řecka se rovněž můžete vypravit autobusem nebo vlastním autem, ale oboje tyto možnosti jsou oproti letadlu přece jenom časově náročnější. K návštěvě Řecka vám stačí občanský průkaz, ale pokud máte i pas, klidně si ho vezměte rovněž – jistota je jistota!

Řecko ve zkratce

Pokud půjde o vaši první návštěvu Řecka, pravděpodobně stoprocentně nevíte, co můžete očekávat. Řecko je okouzlující země se specifickou atmosférou a překrásnou krajinou, která se vám zapíše do paměti. Navíc je na Řecku zvláštní, že nejde pouze o oblíbenou turistickou destinaci, ale zemi s vlastním koloritem a bohatou mytologií a historií, kterou je radost objevovat. Od prastarých památek přes živá města až po písečné pláže… Řecko nabízí široké vyžití, díky čemuž vaše dovolená nebude ani na okamžik působit jednotvárně. Co je obdobně důležité, je pohostinnost místních lidí. Zatímco Japonci bývají považováni za nejzdvořilejší národ na světě, Řekové jsou ten nejpřátelštější. Ať už se s nimi domluvíte anglicky nebo budete muset použít metodu komunikace “ruce a nohy”, jejich vřelé přijetí vám ještě vylepší zážitek z poznávání této jedinečné země.

Jídlo v Řecku

Další specialitou Řecka, na kterou byste neměli zapomenout, je výjimečná strava. Její rozmanitost a přívětivé ceny přímo vybízejí k tomu, abyste ochutnali místní speciality. I když si můžete myslet, že je znáte i z českých obchodů, řeckým původním recepturám se žádné napodobeniny nevyrovnají! Mezi jídly, která by tak rozhodně neměla ujít vaší pozornosti, je například moussaka, gyros nebo tradiční řecký salát.

Oblíbená místa v Řecku

Řecko je velmi rozsáhlá země, ale některá místa stojí za návštěvu víc než jiná. Jaké jsou místní oblíbené dovolenkové destinace? Patří mezi ně například Mykonos nabízející bohatý noční život. Rhodos, kde můžete na vlastní oči spatřit zachovaná středověká města (a samozřejmě i překrásné pláže). Civilizací méně dotčený Skyros. Jeden z nejznámějších řeckých ostrovů Kréta. Ostrov Symi, na který se můžete vypravit lodí z Rhodosu. A jestli se chcete pokochat pohledem na mořské želvy, navštivte Zakynthos, kde si také můžete zaplavat a navštívit místní pláž s malebným výhledem z útesu. Řecko nabízí řadu dalších míst, která byste si neměli nechat ujít. Platí to především o ostrovech a přímořských městech, která vám dovolují vyrážet na městské túry i plavby po vodě.

Počasí v Řecku

V Řecku pak obecně panuje přívětivé počasí, takže si nezapomeňte zabalit plavky a opalovací krém. Řecko se vyznačuje mírnou zimou a dlouhým, horkým létem. Poblíž moře vás však naštěstí ochladí mořské vánky vanoucí ze severu a severozápadu. Ty jsou nejsilnější během července a srpna, kdy je jich rovněž nejvíc potřeba. Nemusíte se tak do Řecka bát vypravit i během vrcholícího léta – rozhodně se teplem nerozpustíte! A můžete se spolehnout, že za zážitek ze spatření místních měst, pláží a širých vod vám nutnost mít po ruce sluneční brýle rozhodně bude stát.

Online podpora Ing. Martin Wolf

Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s jakoukoliv otázkou nebo dotazem.

Zrušit